"Будё-Глимт" бош мураббийи: "Биз учун яхши ўйин бўлди"
"Будё-Глимт" бош мураббийи Кетил Кнутсен жамоасининг Чемпионлар Лигаси 1/8 финалининг биринчи ўйинидаги иштирокидан мамнун эканлигини айтди.
Batafsil | Подробно | Read more... Stadion
Batafsil | Подробно | Read more... Stadion






